Szeged Vidék E-learning

Online képzés

Aktuális Autós (B) kedvezményünk Fesztivál bérlet nélkül: Katt a részletekhez

Aktuális szegedi Segédmotoros (AM) kedvezményünk: Katt a részletekhez

Aktuális szegedi Nagy motoros (A1, A1 B-vel, A) kedvezményünk: Katt a részletekhez

Jelentkezés: honlapon a jelentkezés gombra kattintva.

Következő tanfolyamunk: Rögtön beíratkozás után.

Az internetes távoktatás előnye, hogy nincs tanteremhez kötve. Az "időhiányos" jelentkező otthon vagy bárhol és bármikor a saját ütemében készülhet fel.

Az e-learning a teljes elméleti tananyagot lefedi és teljesen egyenértékű egy tantermi képzéssel.

Hátránya a tantermi képzéssel szemben, hogy nincs tanár, nincs kötött időpont, amihez hozzá kell igazítani a tanulást, így a tanuló nagyon könnyen ráhagyhatja vagy elfelejtheti befejezni a tanfolyamot, amit utána csak újabb ráfordítással tud majd folytatni. Az így jelentkezőknek az autósiskola biztosítja a programot, amihez folyamatos internet elérés kell és alapesetben 3 hónapig használhat a jelentkező. A hosszabbítás költsége már a tanulót terheli.

E-learning tananyag demoverziója ezen a linken megtekinthető: http://www.e-educatio.hu/demo/b/

Jelentkezési űrlap